Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Systemovy čas

Dobry den.
Mam problem s PC. Aj ked mam zosynchronizovany systemovy cas s internetom, vzdy po vypnuti PC a nasledovnom zapnuti sa mi cas posunie o cca 30 minut nazad. Casovy rozdiel sa dalsim vypinanim uz nezvacsuje. K tomuto dochadza len pri bootovani do Windows. Ak nabootujem do DOS, tak cas je OK.

kdyz by to bylo o hodinu reknu ze mas spatny casovy pasmo ,ale takhle ..

edit//
zkus vypnout automatickou synchronizaci na netu co to udela
edit2//
Synchronizace hodin počítače
Pokud je počítač členem domény, jsou jeho hodiny pravděpodobně automaticky synchronizovány se síťovým časovým serverem.