Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SD karty.

Ahoj, akú znaćku SD karty by ste mi mohli odporučiť s dobrým pomerom cena/kvalita? Odkedy mi pred 2 rokmi "odišla" karta so všetkými dátami som ich nepoužíval a nemám prehľad.

Kapacita 32 GB.

• Do jakého aparatu ? Jelikoz rychlost samotné SD karty a jeji kompatibilita, zalezi taky na samotném "HOTE", (tam kam tu kartu strkas), kde se muze stat, ze karta bude nekompatibilni.
• Na ukladani FHD/4K, SD/SDHC s <CLASS 10>, coz odpovida <UHS 1> (U1, je to samé jako CLASS 10). .