Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při zapnuti novýho PC

Ahoj všem,
potřebuji poradit jak docílit, aby se spustil monitor.Monitor je LG M227WD a grafická karta MSI R9 380. Doted jsem to měl spojený na RGB a na monitoru je ještě DVI-D výstup a taky na graf.kartě.A ještě HDMI vstup, ten jsem zkoušel a nic. Tak jestli stačí koupit DVI-D kabel nebo nějaký jiný řešení...Děkuji

to jsem zkoušel, ale jenom když to bylo ces HDMI, protože ces RGB to není už možné(není nato vsup na graf.karte).Jenom ces DVI-D a DVI-I a je tam HDMI, ale nic....a do DisplayPortu nemám co strčit, protože také nic není na monitoru.

ked sa meni stav numlock LED pomocou numlock klavesy tak bezi BIOS (t.j. CPU & RAM & doska funguje spravne), takze bud len nejde ta grafika (je v nej zapojene kompletne a spravne dodatocne napajanie?) alebo nejak blbo pripajas ten HDMI kabel alebo si neprepol monitor spravne na HDMI vstup. HDMI strkas dufam do grafiky a ne do zakl.dosky.

tak už jsem to rozjel...konečně........použil jsem redukci a v poho......mám tam OEM WIn 7 a neustále hledá aktualizace,ale nic jinýho se nedeje...i když chci aktualizovat na Win 10,tak se začátku v poho a potom jenom vypíše, že se hledaj aktualizace....nevím a trvá to docela dlouho,myslím to hled.aktualizacii....

Jednoduše je třeba takový kabel, který bude mít stejnou koncovku na straně PC (GK) a na straně monitoru. Pak už by mělo stačit zapnout monitor do sítě 230V a vypínačem. Tenhle monitor má kromě USB snad všechny druhy vstupů, tak se dá vybrat.

No podla mna si nieco blbo zapojil.
Ten Televizor/monitor musis najprs nastavyt odkial ma cerpat signal = ak si to napojil na HDMI tak na tej TV nastav HDMI a potom zapni PC a musi sa nieco ukazat.
Ak nie tak potom bud si zle/slabo zapojil ten kabel do grafickej karty alebo TV alebo samotny kabel je zly.