Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde vypnout notebook

Zdravím lidi,
Včera jsem přeinstaloval OS, protože jsem měl děsně zavirovanej noťas. Dneska jsem stáhl všechny drivery a nainstaloval je (přímo ze stránek aceru), ale mám problém když chci vypnout nebo i restartovat notas, tak se vypíná, vypne se HDD, ale svítí pořád kontrolka displeje a napájení, monitor se vypne, ale počítač furt běží. Nevíte někdo co s tím? Kde to nastavit, nebo co je potřeba ještě stáhnout za driver? Díky moc za rady.

Ked sa to uz nevypina ani nerestartuje tak uz si tam toho nainstaloval moc. A nieco z toho bolo nespravne.
Ked tam hodis uplne ciste win, tak sa urcite restatuju/vypnu. A nasledne to skusaj castejsie po kazdej instalacii ze po instalaci coho to prestalo fungovat.

BTW. mozes to mat uz aj zavirene (z USB sticku, alebo z D: ak mas, apod) . Alebo to nebola cista instalacia.

A) Podrž tlačidlo zapínania NB dlhšie ako 4 sekundy - musí vypnúť.
B) Vytvor si na plochu virtuálne tlačidlo vypínania. Klik PTM na plochu - Nový - Odkaz - do políčka napíš: shutdown -s -t a potvrď. Potom si ho môžeš premenovať ako chceš, môžeš zmeniť i ikonu, môžeš to dať i do panelu rýchleho spustenia.