Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost SSD

Jak změřit rychlost SSD, který není v ntb? Používám As SSD Benchmark. SSD napojím na redukci a připojím přes usb, naměřím dle mne nízké nesmysly a je to asi tím, že propustnost toho rozhraní je nízká? Jde to udělat jinak? Děkuji

ked uz musis mat usb, pouzi usb3. A ani to nemusi uplne stacit, maximalku to ma niekde na 500MB/s, SATAII ma 600MB/s. U oboch plati ze je to o nieco nizsie, lebo rezia pri prenose a podobne. Dnesne SSD maju bezne 550MB/s zapis/citanie. Neviem comu sa divis na usb2, ktore je 10r stare a ma maximalku 30MB/s.
na to, ze sa takto hrajkas s hardwarom, neovladas ani zaklady fungovania pc.