Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik bych za to mohl dostat?

Dobrý den,
koupil jsem si nový pc a doma mi ted leží tyto komponenty:

Intel Core 2 6400 (přetaktován na 3,2 Ghz)
chladič na procesor ZALMAN CNPS9500 LED
zákl. deska ASUS KOMANDO
disk je tam hitachi 250gb

Kolik bych za to mohl dostat

Děkuji.

PS : jeste jsou tam ramky Kingston hyperx ddr3 4gb.

Dobře děkuji, a když by to chtěl uživatel , který není nijak náročný na hry spiše jen na prohlížení internetu, koukání na filmy, možná někdy sem tam nějaká hra(ne žádná hitovka náročná).
Co by jsi měl asi tam dokoupit na grafiku, zdroj a case ? Děkuji