Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 ovladače

Dobrý večer,

používám Windows 10 Home 64 Bit CZ a níže uvedené starší periferie:

1.) thrustmaster force feedback racing wheel
2.) scanner Mustek Bearpaw 2400 CU

Nemáte, prosím, někdo ovladače?

Milan

Scanner si pozri ze ci neni uz rozpoznany - viz spravca zariadeni. Ak je, tak otvor hocjaky program a skenuj. Ak neni tak mozes ho skusit rozchodit v nejakom virtualbox do ktoreho si nainstalis XP a priradis tam priamo ten USB do neho v nastaveniach, snad to vo virtualboxe ide neviem zhlavy teraz. (... ale skus najprv ovladace pre vistu nainstalit normalne do tych W10)

Ten racing wheel si tiez pozri v spravci zariadeni ze ci winnasiel nejake ovladace pre to. AK ne tak jedine potom podla VID a PID (vidiet v spravci v HW identifikacia) hladat googlom.