Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro 5.1

Dobrý večer.

Nedávno jsem si koupil repro soustavu 5.1 od Genius a vše funguje naprosto skvěle jen je problém, že od té doby co mám tuto soustavu tak trpím točení hlavy a nerovnováhou tak se chci zeptat jestli je možné, že třeba subwoofer vysílá něco co narušuje toto? Co se týká těla tak je to možné a zvuk má vliv na tyhle věci.

Mozne je vsetko, a cim viac cinan, tym viac mozne.
Tak to skus prestat pouzivat alebo zoslab/vypni subwoofer apod. Skus si nastavit len stereo repro nech idu len predne dve.
Kup si stereo repro k PC na stol, bez subwoofera nejake kvalitnejsie, a budes mat aj kvalitny zvuk, nie debiliny so subwooferom.