Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje externí klávesnice - Windows 7

Ahoj mám HP probook 4530s a když jsem přeinstaloval Windows 7, myš a všechno normálně fungovalo, kromě klávesnice. Když zkusím jinou, také nefunguje. Zkoušel jsem restart, nic. Když klávesnici odpojím a zapojím, napíše to Ovladač nebyl nalezen. Na stránkách výrobce není žádný ovladač na klávesnice, už jsem se díval. Jakákoliv rada pomůže. Díky

Ked nieco funguje nahodne tak to je skor HW problem - USB napatie neni vporiadku, kabel natrhnuty, konektor naprd, apod.
Ten windows by som ale skusil znova nainstalit z ineho media.
(btw. v notebooku si mal predsa vstavane recovery na vyr.stav, nechapem preco vsetci sachuju s nejakymi instalackami)