Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradenie o PC -poskladať prevažne herný

Dobrý večer, ráno teda neviem kedy to čítaš.
Rád by som sa opýtal niekoho či by mi nevedel poskladať alebo predať PC prevažne herný na hranie cs:go,h1z1,rocket league.
Rád by som potreboval pc aby mi to šlo bez "lagov" aby som už nemal zbytočné nervy a neničil si zdravie.
Limit je 200€ ak by sa dalo bol by som veľmi rád ak by mi niekto vedel pomôcť vopred Ďakujem každému za pomoc. Pekný zvyšok dňa prajem. :)
Změna předmětu, původně: Poradenie o PC (Prasak)

Koukal jsem na systemove pozadavky tech her na hardware a nejsou moc narocne, presto si myslim, ze za cca. 5.000Kc (200EU) nekde po bazarech budes horko tezko hledat pocitac, na kterem by se to dalo plynule hrat. Novy urcite za ty prachy ne.