Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spárování počítače a mobilu přes bluetooth

Ahoj, mám problém s notebookem (HP ProBook 450 Go) a mobilem (Nokia 603).
V obou zařízeních, když zapnu bluetooth, tak se vzájemně najdou, akorát se odmítají spárovat.
Už to fungovalo, akorát jsem omylem smazala v počítači mobil ze seznamu spárovaných zařízeních. Zkoušela jsem mobilem najít jiný mobil a ty se v pohodě spárovaly.
Mám v počítači nainstalováno: Mediatek Bluetooth Adaptor, Microsoft Bluetooth Enumerator a Microsoft Bluetooth LE Enumerator.
Neporadil by mi někdo prosím?
Děkuji.

Mediatek Bluetooth Adaptor, Microsoft Bluetooth Enumerator a Microsoft Bluetooth LE Enumerator.Skus odinstalovat -restartovat pc a znobu ten softver naištalovat ak to ma instalacne cd Ak to nepomoze odbarat zarisdenie aj v mobile a nanovo vyhladat aj v mobile