Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava do kanceláře

Dobrý den,
potřeboval bych doporučit sestavu do kanceláře + monitor do 15 tisíc. Jedná se čistě o práci s internetem a office. Jedinou podmínkou je 500 gb disk, vypalovačka cd/dvd, čtečka karet. Výhodou by bylo doporučení bezdrátové myši :)
Děkuji.

Dobrý den,
děkuji za odpovědi, ale více by se mi líbila možnost mít pc sestavené sám doma :) S technickou stránkou není problém, ale již se nepohybuji tolik mezi pc, abych znal, které značky si drží kvalitu a které ne, mohl by mi tu někdo vyhodit nějakou základní kostru? S diskem děkuji za radu, objednám terový.