Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIFI - nelze se pripojit, ani nechce heslo

Ahoj,

mám na notebooku problém s připojením k WIFI. Mám domácí síť, která mi funguje na jednom notebooku, mobilu i herní konzoli, na druhém notebooku mi ale nejde.
Když na ní kliknu a chci se připojit, chvíli tam běhá že se PC připojuje k síti a pak to napíše hlášku, že PC nelze připojit. Co je ale divný je to, že PC po mě ani nechce heslo od té wifi, prostě rovnou napíše nelze se připojit.

Nevíte co s tím? Na notebooku je Windows 10
Intel Core i3-3110M (2.4GHz, Hyperthreading); 4GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 635M

Pomohlo to, mockrát děkuju.

Bylo to přesně tím, měnili jsme heslo na wifi a notebook si pamatoval to staré. Čekal jsem, že se rovnou zeptá na nové jako udělal ten první notebook i mobil. Ale u W10 to asi jde jenom složitější cestou, aby to nebylo moc snadný :D Na to, že jsem měl jenom smazat starý heslo mi přijde, že je na to potřeba zbytečně moc kliků