Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Selhala dedikovaná GPU v laptopu

Zdravím. Mám doma HP Probook 4670s a ten má chudák v háji grafiku. Po stisknutí tlačítka zapínání je slyšet pouze disk, ventilátor a to je vše. Obrazovka černá. Dva dny zpátky ještě běžel jen na externím monitoru a teď už ani to. Chtěl bych vědět, jestli existuje nějaká možnost, aby notebook mohl ještě nějakou dobu fungovat na integrovanou GK (v procesoru). Asi to je blbost, když se nedostanu ani do biosu, ale za zeptání člověk nic nedá. Děkuji :-)

Rovnaký problém som mal aj s 4530s. Ale to tak pár mesiacov dozadu. Tuším mi pomohlo prejsť cez safe mode a proste GK odinštalovať.(ale to sa asi(99,9%) tebe nepodarí, keď neprejdeš ani do biosu) Ale monitor mi beží už iba v 1024x... namiesto 1366x768. + sa dosť zahrieva. Čiže ak by si toto prečítal niekto schopný mi poradiť tak ďakujem :D