Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka do 2000Kč?

Zdravím, rád bych si pořídil nějaká sluchátka, hlavně na hraní. Teď mám Genius HS-G700V a docela se mi zamlouvají tyto Beyerdynamic DTX 910, akorát nevím jestli jestli jsou vhodná na hraní (např. jsem nenašel jestli mají prostorový zvuk). Co si o nich myslíte? Popřípadě co by jste doporučili? Díky

U otevřených a uzavřených je rozdíl pouze v "těsnění" zvuku nebo ještě něco výrázného? Nějak by mi nevadilo, kdyby z nich šel zvuk ven. A co se toho Geniusi týče, tak jsem docela skopojen, akorát guma náušníků je už docela popraskaná a zesilovač zlobí, mojí vinou :).