Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí anténa.?

Zdravím všechny a předem Dekuji.
Nevíte někdo jestli existuje nějaká externí anténa nebo něco co zlepší příjem signálu internetu z E na 3G.Použit Wi-Fi není možné,...
Napadlo mě použit mobilní internet co se připojuje k PC,takovéto vajíčko se simkou.Nevim jestli by to fungovalo na iPhone 5s,musel bych koupit kabel a zbytečně nechci vyhazovat peníze :) .Děkuji

Ono ked mas nejaky druhy mobil napr. s androidom, tak to same zvladne aj kazdy lepsi mobil (zapnes si v nastaveniach wifi hotspot). Ale neni to moc stabilne aspon u androidu to nejak obcas vypadava ci co. Taketo jednoucelove routery su mozno stabilnejsie jak nejaky mobil zneuzity na taky ucel, ale nemam skusenosti s tymi routrami nepouzivam to.