Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po instalaci Windows se zobrazí pouze wallpaper

Dobrý den,

poté co jsem přeinstaloval počítač na W7 Professional x64 se po startu zobrazí pouze plocha a nemohu nic(nevidím myš, hlavní panel, start a ani ikony). Ani klávesové zkratky nefungují. Nic jsem neinstaloval pouze ofic. ovladače. Myslel jsem si že to může být chyba ISO souboru ale když jsem tam dal na zkoušku W8.1 x64 tak to bylo to stejné(pouze barva motivu - defaultní fialová).

Harddisk je asi rok staré SSD (Kingston V300 120GB)- takže usuzuji že tím to spíše nebude.
Zkoušel jsem:
- několikrát reinstalovat
- aktuální ovladače
- znovu stáhnout systém z Dreamsparku a znovu ho hodit na flashku - zkoušel jsem asi 3 různé programy(pro jistotu)
- bootrec /fixmbr
- opravu systému
- formát disku - jak při instalaci tak i přes CMD

Před celým problémem na PC běžely W10 bez jakýchkoli problémů - reinstalace z důvodu downgradu(majitel PC si to přál).

Nesetkal se někdo s podobným problémem? Děkuji za všechny reakce:)

Ja som to nejak nepochopil. Po cistej instalacii Win to ide spravne? Asi hej ked si tam potom instaloval nejake ovladace. Zakazdym skusaj aj restart. Potom ovladace po jednom, zacnes chipsetom, rucne stahujes vsetko z webu vyrobcu a ne nejake vlastne tvorby ani utility, a zakazdym jednym restartujes Win. A az to nastane tak budes vediet preco to nastalo, lebo si instaloval len jednu vec.

A pripadne skus aj inu flash, ono to neni jedno ptz vadna flash nic nehlasi len potichu podsuva vadne data. Ale najskor tam instalujes nejak blbo ovladace alebo cosi, alebo tam je HW problem (disk,doska,zdroj,apod)

P.S. a nepises ani komponenty a ani odkial si tahal ktore presne ovladace.