Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapínání přes 10 hodin a furt nic

Dobrý den dostal jsem od kámoše mobil na opravu Samsung Galaxy Trend.Sám si zkoušel "nainstalovat" Android. Ale on si smazal ten původní (nemám tucha jak). Myslíte že by tu byla nějáká rada a spravit telefon?
Zkošel jsem najet (já tomu říkám BIOS :-) ) a dal reboot ale furt nic.

Díky za rady předem :-)

(jsem v tom docela pokročilý ale ne tak zkušený)

Dobrý den,

(nemám tucha jak)

ale ja mám = ROOT

rozhodne by v recovery manageri mal byť možnosť obnoviť do továrního stavu, skuste, ale jinak bych tomu kámošovi vysvetlil že ať nešprtá do toho čo nevie. Pak to takhle dopadne.

Ak nepomôže, budete muset preflashovať firmware, ale za správnu (pokud možno oficiálnu) verzi.