Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada ohledně SSD

Zdravím... Rozhodl jsem se, že si pořídím vůbec můj první SSD disk na systém + různé aplikace.
Chci se zeptat jaký by jste mi doporučili ?
Rozhoduji se mezi 120GB a 240GB, ale vidím to spíš na to, že těch pár stovek si připlatím a koupím si těch 240GB.
Zatím se mi zalíbil https://www.alza.cz/samsung-850-evo-250gb-d2288264 .htm
co myslíte jaky máte názor na tento typ ?
díky

Díky, ještě mám dotaz ohledně instalace jestli datový kabel zapojit do SATA 6Gb/s nebo do 3Gb/s?
A jestli po reinstalaci windows je znova potřeba naintalovat ovladače chipsetu ?
Také bych se chtěl zeptat jestli mám před instalací windows na ssd, ssd naformátovat ?
Sice to v plánu nemám, ale zajímá mě jestli něčemu vadí rozdělit SSD na dva oddíly ?
Díky za odpovědi.