Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem video na stranku

zdravim!
prosim o pomoc.chcem si dat video na stranku s pomocou FLV player.player.swf mam aj video.flv.prosil by som o zdrojovy kod aby fungovalo bezproblemov.dakujem za radu!(napr.ako na YouTube)

napriklad.ale proste to nejde.
<object type="application/x-shockwave-flash" data="img/player.swf" width="640" height="368" id="FlashMovie">
<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />
<param name="movie" value="img/trestik06.FLV" />
<param name="quality" value="high" />

<param name="scale" value="noScale" />
<param name="wmode" value="transparent" />
<param name="movie" value="config={ videoFile: 'img/trestik06.FLV' }" />
</object>

skuste toto, mne to funguje:
<object classid="clsid:D 27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" width="xx" height="xx">
<param name="quality" value="high" />
<embed src="animacia.swf" quality="high" width="xx" height="xx">
</embed>
</object>

samozrejme za "xx" dosadte vlastne rozmery a za animacia.swf zas cestu k vasej animacii, videu. :-)