Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4 GB ram deska je podporuje, ale nespustí se

[url=]Ahoj, nedávno jsem svému staršímu pc nakoupil pár silnějších komponentů, ale narazil jsem na problém. Deska má podporovat 4 GB ram, ale když zapojím dualy 2x1GB a 2x1GB pc se nespustí. Pokud ramky zapojím samostatně tak se v dualu spustí i když vezmu nové 2x1GB a původní 2x256MB, tak spolu fungují
Díky

AMD Athlon 64 X2 4200+ 2,2Ghz
DFI Lanparty UT nf-4-D
MemoryTech Stock 2x1GB DDR PC3200 400MHz
MSI GeForce 210 1GB DDR3
Adata 500 series S511 120GB
Zalman ZM600-LX[/url]

Je to kingston, kupoval jsem je z druhé ruky, ale kódové označení nevím jak zjistit, na štítku přímo na ramce napsané není, měli by to být čtyři identické ramky, když je vezmu dvě zapojím je do dual slotů, tak se spustí v dualu v pohodě(kterékoli dvě spolu), ale když zapojím všechny čtyři, tak pc nenaběhne ani do biosu a svítí kontrolka že počítač nerozpoznal ram, takže pak začne pípat.