Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10

Môžem sa spýtať mám windows 8.1 na novom pc a systém mi ponúka windows 10 je dobrý oplati sa stiahnut ? A keď pokazím inštaláciu čo potom ? ďakujem za všetky radi :)

Osobně mi Windows 10 vyhovuje vic nez Windows 8.1
Stáhnout jej můžeš teď nebo v následujících pár měsících zdarma.

Když budeš dělat aktualizaci, udělej ji bez zachování souborů a aplikací.
Vrátit se pak po aktualizaci můžeš - přímo v obnovení je volba pro návrat k předchozí verzi OS. Ale máš na to omezený čas. Teoreticky 30 dnů, ale doporučuji to provést do týdne.