Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vylepšení komponentů pc?

Zdravím, jsem lajk a budu rád za každé rady od zkušených odborníků. Jaké mám možnosti si vylepšit PC pro hraní WOTka?

PC:
Win 7
Dell C27VV Optiplex 780
Intel Core 2 Duo CPU E8400 3,00GHz
DDR3 2GB
GPU Intel Q45/Q43 Express Chipset (773MB)

Minimální požadavky pro WOT:
Operating system: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Processor: 2.2 GHz supporting SSE2
RAM: 1.5 GB for Windows XP, 2 GB for Windows Vista / 7 / 8 / 10
Video Card: GeForce 6800 / ATI HD X2400 XT with 256 MB RAM & compatible with DirectX9.0c
Sound: Compatible with DirectX9.0c
Hard drive space: 16 GB
Internet Speed: 256 Kbps

Doporučené požadavky pro WOT:
Operating system: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-3330
RAM: 4 GB
Video card: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c
Sound: Compatible with DirectX9.0c
Hard drive space: 30 GB
Internet Speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat)

Děkuji všem za jakékoli rady.

Mas dost staru zostavu asi 8 rokov.
ak ti ide o hranie hier tak si kup Graficku kartu. Lebo procesor keby si chcel vymenit tak by si musel aj Zakladnu dosku, Ram tiez vymenit.
-------
Takze si kup len neaku grafiku a este jednu RAM (aby si mal 4GB), nic viac lebo sa to neopolati. Napis kolko chces do toho investovat penazi a potom ti poradime lepsie o aku grafiku by sa oplatilo dat do tvojej zostavy

V DELL bednách nejsou ani tak shity, jako spíš zdroje dimenzovaný tak akorát, takže nejspíš nemají velkou výkonovou rezervu. Musel by vybrat grafiku s nízkým TDP, něco okolo 60 W by to mohlo zvládnout, pokud tam ovšem není jen nějakej 200W model, což je dost možný.