Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No video input, entering sleep mode

Dobrý den,
mám úplně nový sestavený PC a monitor. Když monitor zapojím do PC bedny, napíše mi to No video input a pak Entering sleep mode. Když monitor odpojím , napíše mi to Check cabel connection. Když monitor zapojím do svého notebooku, tak normálně funguje. Nevíte někdo co s tím? Předem děkuji. :)

PC ma vystupov urcite viac, to ze ty nemas konektor este neznamena ze to strkas spravne.
Ak mas na PC graficku kartu tak sa monitor musi strkat do graf.karty a ne do zakl.dosky. A monitor si prepni na spravny vstup.
Ak pouzivas nejake redukcie DVI-VGA tak tie nemusia fungoavt vzdy a vsade.

S PC sa da delat to ze ho niekto posklada spravne, alebo skontroluje ze co si tam pozapajal blbo, a podobne. Zo zdroja su vsetky dodatocne napajania zapojene do dosky aj grafiky? Distancky pod doskou na spravnych miestach? Ram zapojena spravne a spravny typ? Atd. Funguje numlock klavesa na klavesnici? (meni LED?)