Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s notebookem MSI

Zdravim vas, potrebuji se zeptat co se mohlo stat ze prestal fungovat notebook msi gt780 265cs. Tak ze koupila jsem original grafiku do toho notebooku vymenila ji jenze se mi spustil notebook bez obrazovky tak jsem tam dala zpet tu starou odinstalovala jeji ovladace a dala znovu tu novou ted uz se mi notebook nerozjel vubec tak jsem dala zase zpet tu starou notebook se normal rozjel ale po chvili se vypl a uz nejde vubec spustit rozjede se pouze vetrak a nic jineho nereaguje. Je to na servis?

No tak ked nevies sam ze co si tam jak a preco znicil, tak to opravi uz len servis. Servis sa s takym moc nepare a rovno ti asi povie ze nova doska 10tisic apod :) tak sa to snaz skontrolovat najprv sam ze co tam vsetko je jak zapojene a chladic ci neskratuje a podobne.
A nabuduce sa nesprtaj do notebooku a nemen tam nekompatibilne grafiky ani nic podobne, je to dost blby napad.

Skus este pripadne vybrat baterku a nabijacku na minutu, ale to asi nepomoze asi tam je nieco blbo v HW, skontroluj aj RAM, skusaj ich po jednej v roznych slotoch, skontroluj ci je ta karta tam spravne vlozena aj vsetko ze je spravne zapojene atd.