Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sdílení dat

Zdravim. Tak sem si dneska rozdělil HDD na C (systém) a D (data) a na to D sem si hodil MP3 písničky. A chtěl sem se zeptat, jak udělat, aby se mi na ty písničky nedostali ostatní uživatelé PC (ze svých účtů). Když sem ty písničky měl ještě na C (před rozdělením HDD), tak sem si ve sdílení složky zatrhnul Soukromá složka a ostatní uživatelé se mi tam přes Dok. and Sett. nedostali, ale teď, když to mam na tom D tak je to políčko Soukromá složka šedý a nejde označit - proč?
BTW: Mam XP Home SP2

udelej to doporucenou metodou

po instalaci klikni na slozku kterou chces chranit
vlastnosti/zabezpeceni
otevre se ti neco podobneho jako je na obrazku u odkazu
klikni na kohokoliv v seznamu a odebrat . sebe si tam nechej = vysledek je ze pokud bude mit opravneni uzivatel ferokulda a nikdo jiny tak tam nikdo jiny nevstoupi ci nesmaze apod.

A když tam sou vypsaný tuty systémy:
APPLIES TO
• Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
• Microsoft Windows 2000 Server
• Microsoft Windows 2000 Advanced Server
• Microsoft Windows 2000 Professional Edition
• Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
• Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
• Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
• Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
• Microsoft BackOffice Server 4.5
Neni tu XP Home, můžu to teda udělat taky?