Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Video z DV kamery na VHS

Chtěl bych se zeptat jak nahrát video z digitální video kamery na klasickou VHS kazetu. V pohodě kameru připojím na Tv a můžu čumět (přes scart). Ale když zapojim kameru do video recordéru (přes scart) a spustim nahrávání a v kameře dám play (coš dělám když se tívám na tv) tak se mi tam nic nenahraje. Co mám udělat abych to na tu VHS zaznamenal ??? Mimochodem na počítač to dávat nechci protože to zabírá místo a z DVD se ty data časem ztrácej. Jo a Video recorder i DV kamera jsou značky sony.

1. na tv naladim kanal videa - vyzkousim treba prehravanim pasky
2. na tuneru videa prepnu kanal z prvni predvolby do minusu , musi tam svitit AV nebo IN VIDEO atd.. tim si aktivujete scart, aby byl IN (dovnitr)
3. Je mozne ze DV kamere se musi prepnout vystup urcite jich je tam vice , ale to by melo jit automaticky, kdyz to jde na TV.
4. U SONY zadne zaludnosti nebyvaly je to jen rukama.