Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se začal sekat

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak poznám co mi na mé PC sestavě odešlo.. Je dost pomalej, časté záseky.. Při hraní her které se mi nikdy nesekaly mi teď padají FPS na 0 a to i po dobu několika sekund.. Je to stále horší.. dříve se to stávalo jen občas. Jinak to určitě není nic kvůli ovladačům a i systém jsem komplet přeinstaloval.. jsem si jistej že je problém v hardwaru nebo v chlazení.. jen nevím jak to zjistit..

Vzhledem k tomu že se mi to dříve nesekalo tak si myslím že vypisovat HW je zbytečné ale když chceš.. Je to stařík.. ale stačí: CPU intel quad core, 4gb ram DDR2, grafika GTX 260 (necelých 900mb) základovku a zdroj teď nevím ale jak říkám něco se muselo vysr*t... dříve vše fungovalo..

Či to nebude práve/alebo týmto:

systém jsem komplet přeinstaloval

pokiaľ si tam nedal správne ovládače a spoliehaš sa na nejaké generické od M$, potom sa nečuduj...

Tiež by si mal vedieť, čo máš v PC nainštalované a čo sa zbytočne spúšťa pri štarte OS.