Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spybot - opakující se problém

Dobrý večer, nevíte prosím jestli mé Windows XP Professional SP1 půjdou bez problému když v registru smažu HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\wscsvc\Start!=W=2
Nevíte co to je? Spybot S&D 1.4 mi toto detekuje jako "Problém - změna v registru" pořád dokola. Když dám "odstranit", po dalším zapnutí PC je tam tato chyba vždy znovu.

Děkuji

Process Name: Windows Security Center Service je to centrum zabezpeceni - pokud to hodlas zastavit tak start
spustit
services.msc
--
nenic ho ve spybotu
--
do CurrentControlSet a controlsetcislo nevrtat pokud absolutne nevis o co jde
---
edit/ vygoogloval jsem si ty zmeny v registru jedna se o zmenu statusu antiviru ci firewallu ktere centrum zabezpeceni detekuje - normalni stav

Kamarád má uplně stejný antivir (AVG 7.5) a firewall (Kerio 4.3.26 a stejná verze spybotu mu nic takového nedetekuje. Má akorát W XP Media center SP2 a jiné připojení. Já mám vytáčené a on kabelovku tak proč to hází jenom mě?
Co by to vlastně celkově znamenalo kdybych zastavil to centrum zabezpečení?

Ja chodim jenom na stahuj nebo gigamanii. Slunečnice se mi nelíbila dřív ani ted, ani jsem si tedka nebyl jistej jestli to je jiny, nebo si to jenom blbě pamatuju:-D.

Hele s tim centrem zabezpečení. Není Kerio PF spouštěno zrovna centrem zabezpečení jako sluzba? Bude se Kerio dal spouštět automaticky když Centrum zabezpečení vypne?