Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows bitova kopie

Zdar,

udelal jsem si na D: bitovou kopii Windows 7 (C:), ale je to jen logicky disk, tak kdyby odesel, tak jsem si to chtel zkopirovat na externi disk.

Bohuzel to neslo, prej nejsou prava k souborum. Tak jsem zmenil vlastnika Windowsbackup a podrizenych slozek ze system na uzivatele a zmenil jsem prava pro cteni na uzivatele, jenze neslo to porad zkopirovat.

Dotazy jsou dva:

1. Cim ten Microsoft mysli, kdyz da bitovy kopii prava System a jak to mam teda zkopirovat na externi disk?

2. Neporusi se zmenou prav ta bitova kopie systemu?

Neviem ci tym nieco poskodis (povedal by som ze ne), ja som tu Win kopiu tusim skusal len raz, a opravnenia som tusim mal ale uz sa nepamatam. Ale ked tam pridas opravnenia pre Everyone alebo pre spravneho usera, tak to musi ist kopirovat. Presitotu mu daj opravnenia plne, a skus aj po restarte Win, ci to este stale nedrzi nejaky proces vytvarania kopie alebo co (BTW. je ten proces vytvarania uz fakt uplne dokonceny?)

Ja taky zkousim AOMEI, hlavne je to komprimovany a ne 1:1 jako bitova kopie ve Windows. Ale u rodicu jsem chtel neco uplne jednoduchyho s tim, ze jsem nainstaloval Windows + programy a jestli to zase nejak sestra rozmatla, tak priste uz nebudu muset instalovat odznovu, ale proste jen obnovim tu bitovou kopii. :-) Mista na disku maji na PC dost, takze to me netrapilo.

Jinak doted jsem na starem PC jel na Acronis True Image, ale mel jsem bundlovanou licenci a kupovat na nove PC nechci.