Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačítá se grafická karta

Dobrý den, mám problém s nově zakoupenou grafickou kartou amd radeon r7 360, která se při zapnutí nenačítá. Zapnu počítač a grafika se rozeběhne, obrazovka zůstane černá. Základní desku mám h61m p31 g(3). Netušíte někdo co by s tim mohlo být ?

Napr. nemusi stihat zdroj, alebo si nezapojil komplet napajanie do karty, alebo si zapojil monitor do blbeho vystupu karty (ono by to malo byt sice jedno ale nemusi to platit vzdy, napr. ak pouzivas nejaku redukciu), alebo moze byt karta vadna alebo blbo v slote apod. Monitor prepni na spravny vstup ak ma viac vstupov.
Skus monitor strcit do integrovanej grafiky na doske (ak mas aj integrovanu), ci je obraz tam. Ak je tak grafika nefunguje alebo je blbo zastrcena apod (BIOS ju nenasiel)