Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při obnově W7

Dobrý den, po automatickém nainstalování záplat W7 se mi po dnešním zapnutí pc objevila černá obrazovka s požadavkem na reboot. Podíval jsem se do priority v boot tabulce a byl tam CD. Tak jsem přehodil prioritu na HD a po uložení mi místo W naběhl tento nápis a to už si nevím rady. Můžete mi prosím poradit. Předem děkuji.

EFI Shell version 2.00 (4.640)
Current running mode 1.1.2
Device mapping table
blko: BlockDevice - Alias (null)
Acpi (PNPOA03,0)/Pci(1F/2)/Ata (Secondary, Slave)
Press ESC in 1 seconds to skip startup.nsh, any other key to continue.
Shell

Startujes uefi shell. Bud si tie windows blbo nainstalil, alebo mas blbo nastevene boot mode (nastaveny na UEFI boot, a Win si instalil v legacy). Alebo nemas ten HDD zdetekovany vobec (kaput, alebo odpojeny, alebo podobne. Vsetko vidis v sekcii boot).
P.S> vypni aj secure boot ak mas zapnuty, inac nebudes moct vypnut uefi boot.