Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdratove periferie - nejlepsi baterky

Ahojte,
par let jiz vyuzivam bezdratove veci a pripada mi, ze kapacita baterek sla jiz do kopru. Tak chci koupit nove, nabijeci, ale kdyz uz to budu menit, tak poradne a jdu na radu :-).
Konkretne mi jde o sluchatka, razery chimery, mys logitech MX, univerzalni ovladac logitech a meteo stanice. Je to mix AAA a AA baterek.
Na netu jsem nasel baterky s velkym rozsahem kapacit a samozrejme znacek.
Nema zde prosim nekdo zkusenosti, kdo by rekl, do sluchatek se hodi baterky s 3000mAh, do ovladace s mensi, nebo je to jedno...kterou znacku koupit a ktere se vyhnout..

Dekuji predem za nejake rozumne odpovedi :-)

Tak eneloopy mam prave ted v chimerach. Konkretne 1,2V 750mAh...sluchatka mi vydrzi tak 4hod i kdyz vyrobce uvadi az 12hodin provozu. Tak usuzuji, ze kdybych tam dal neco jako 1,2V 2700 mAh, tak bych se dostal na tech cca 12hodin, nebo ty mAh s tim vubec nesouvisi? :-)

Zkušenost,ale asi se ti líbit nebude. Už jsem s nabíjecími články skončil. Téměř 99% takových akumulátorků jsou zmetky,nevydrží někdy ani 5 nábíjecích cyklů. Zejména HAMA se už po třetím cyklu začaly nabíjet zázračně rychle (někdy i jen 10 minut) a už se nikdy nenabily do plného stavu. A nějaké rozdělení dle kapacity ? Ne polepené,jak je asi napadlo.Doporučuji Alkalické Varty - normální baterie.

Tak pozeram ze eneloop oznacuju uz asi vsetci tie z nizkym vybijanim, myslel som na tie od panasonic ci jak sa tam zas tie firmy pospajali dokopy :) Je na nich velky napis eneloop a robi to panasonic(?)
Aha a sanyo uz patri pod panasonic (od 2009), to by jedneho jeblo :-D