Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo IdeaTab 2 A7-10 ROM

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká kvalitní ROMka na tento tablet. Nebo jestli jde nějak udělat Upgrade na Android 6.0..

Děkuji za rady.

PS: Byl bych rád i za nějaký trošku rozvedený návod. (Pokud nebude, tak to asi nenainstaluju správně :) )(Seriózně prosím :) )

Bohužel, pro tento model aktualizace na Android 6 není momentálně plánovaná. Instalaci alternativních ROM nedoporučuji, jednak také proto, že přehráním ROM zaniká záruka.

Vojta, Lenovo Ambasador