Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Icony png nejdou v XP...

Ahoj vsichni. Mam dotaz - stahl jsem si fakt nadherny ikony ale jejich koncovka je .png a nejdou roschodit.
nevite co stim?
diky
Změna kategorie, původně: SW hádanky (karel)

Spokojené výrazy betatesterů však svědčí o tom, že se dílo podařilo.

To je poněkud silné tvrzení, pokud přihlédneme ke skutečnosti, že když veliký praporečník míru, uskutečňovatel velikých staveb komunismu, velký syn sovětské země, generalissimus Josef Vissarionovič Stalin zjistil, že betatesteři používali OS Windows, prohlásil kybernetiku za buržoazní pavědu a všichni betatesteři byli povolání k plnění jiných úkolů, zřídka souvisejících s využíváním IT techniky, do lokalit nacházejících se v blízkosti nejmenovaného zemského pólu.