Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj?

Zdravim. Chci se zeptat na zkusenosti s timto - Seasonic M12II-620 zdrojem od Seasonicu? Je dobry? V cem je lepsi, nez treba ZALMAN ZM600-LX?

Nechci slyset nazory typu: Zalman je sracka a Seasonic je proste kvalita, ani zadne 3 roky stare testy Zalmanu. Ma kvalitnejsi soucastky? Chci nejaky rozumny nazor. Dekuji. A neberte to jakoze tady chci nejak prudit. Je to jen dotaz. Chci mit totiz jasno, za co vlastne priplacim.

Co chceš slyšet zdroj za 2270kč (JPN kondíky) vs za 1300kč (levný čínský) jaký ten asi může mít osazení a kvalitu.Ono i ta stará recenze jeho předchůdce o něčem vypovídá,stál 3000 a cituju Podřadná elektronika.:-)Další věc jestli vůbec nějakej 600W k něčemu potřebuješ o čemž pochybuju a pak stačí třeba většinou s přehledem třeba k R9 390 i tenhle.:-)www.czc.cz

Mam gtx 960 a je u ni doporuceno tusim 45A na 12v vetvi, coz ten 520w nedoda. Navic bych za nejakou dobu chtel jit do 970, nebo 980. Je to sice "jen" doporuceni, ale tak priplatit 700 za zdroj mi az tak nevadi. Nechci na tom nejak extra setrit. Jinak, jak je to se dvema vetvema? Kdyz ma 2x po 20A, tak na jedne vetvi je pak max 40A?