Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba windows

Dobrej

Nedávno jsem přeinstalovával windows 7 na notebooku hp 4530s. Při přeinstalaci mě to ale vyhodilo chybu a tak jsem to restartoval. Při tom, jak se notebook zapínal mě to hned vyhodilo chybu:

Počítač je třeba opravit
Chybí povinný soubor nebo obsahuje chyby
Soubor: \windows\system32\winload.exe
Kód chyby: 0xc000000f

A pod tím mám:
Stisknutím klávesy Enter opakujte
Nastavení spuštění otevřete F8

-po zvolení obou funkcí mě to v setině sekundy vrátí zpátky

Toto mě to dělá kdykoliv to zapnu a když chci znova přeinstalovat, opravit, nebo cokoliv udělat, tak mě to ukáže toto. Jenom do biosu mě to pustí.

Ten notebook je starej, pokud to bude hardware, tak už na to kašlu. Ten Linux jsem zkoušel též a taky mi to házelo furt na stejnou chybu.. Spíš se mi zdá, že jak se instaloval ten windows, tak se tam něco seklo a nechce to jít dál, protože ten disk je v něčem jako polobootu. Nejlíp by to chtělo formátovat celej disk, ale jak.