Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízky výkon pri nabíjaní zo siete

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať či niekto vie ako vyriešiť tento problém.
Mám už dosť starý notebook Dell Latitude D830, ktorý bol už aj repasovaný. Môj problém spočíva v tom, že keď nabijam zo siete, výkon klesne až 4-krát oproti stavu len s bateriou... V nastaveniach napajania som všetko (na skúšku) nastavil tak, aby bol výkon s bateriou nižší... Výsledok žiadny. Skúšal som zmeniť aj nastavenia v BIOSE, ale tiež nič... Vopred ďakujem za nápady na riešenie M.L.

Windows 7 Home Premium

Určitý čas som išiel na Linuxe a vysledok bol ten istý. Zmenil som tam všetky nastavenia, a preto neverím, že riešenie sa nachádza v zmene nastaveni napájania.
Ale pre istotu som to prave vsetko zmenil a restartoval... avšak znovu bez vysledku