Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "herní" Notebook

Ahojte uvažuji o koupi notebooku, tak bych se chtěla zeptat jaký z levnějších dobrých notebooku byste doporučili :) určený na hraní her (především LoL a WoW) tak aby byli dobré FPS a rozjela to aspň na dobrou kvalitu :) Děkuji za jakékoliv doporučení :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu, ale levný, dobrý a herní notebook. (karel)

Ak chces herny tak si skus pohladat nejaky s grafikou gtx950 alebo gtx 860(ta je lepsia) alebo kupis aj lacnejsi ntb ked by ti stacila gt940 - vykony jednotlivych grafik si mozes pozriet na nete, ramku asi 8gb a procak i5 napr.
Samozrejme ze su aj lepsie ale nwm aku mas cenovu hranicu, toto by ta vyslo tak do 800€ s gt 940 aj menej o dost
Ja konkretne mam msigp60 2qf a celkom v poho CSGO 150fps