Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOTEBOOK potřebuju rady

https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z51-70-black-d3 860162.htm?catid=18848814

Rozjedu na tom nějaké rozumné hry alespoň na medium? (Tím rozumné myslím žádné vykopávky :-D)
Které?

Je to za tu cenu dobrá koupě, když chci Lenovo a do 16 tisíc?

Co Csgo bude na tom šlapat rozumně, slyšel jsem že to je náročná hra co se týká procesoru.

Samozřejmě chci to hlavně k práci a třeba na filmy, ale ňáký hry by to taky chtělo :-)
Obecně co si myslíte že je lepší značka grafik AMD nebo Nvidia a proč?

Je to lepší standart,ale pozor na hraní her. Trvalá vysoká zátěž a špatné chlazení se projeví na délce životnosti NB. To,co uchladí 6 větráků na stoláku jeden mrňous v noťasu nezvládne.