Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolísání fps u World of Warplanes

Zdravím, potřeboval bych poradit s kolísáním fps. Vůbec si nevím rady. Mám noťase s procesorem intel qadcore 2,66 Ghz, 8 Gb RAM a grafický karty mám dvě jednu integrovanou Intel HD a druhá je Nvidia Geforce 920M (2Gb), internetové připojení mám 10 Mb/s při testu rychlosti je to pravidelně na 7 Mb/s upload i download. Jsem laik tak budu vděčný za každou radu a tip.

Díky... takže to kolísání neovlivním? No ale moc to nevypadá, protože když snížim grafický naroky hry pod doporučené nastavení, tak se to nijak neprojeví a kolísá to pořád stejně. A na webu World of Warplanes mají minimální požadavky na hraní téhle hry 512Mb grafiku a 2Gb je uvedená jako doporučená.