Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem navysenie RAMky

Zdravim, mam notebook http://www.lenovoshop.cz/lenovo-g70-80-i5-5200u-2- 70ghz-4gb-sshd-1tb-8gb-17-3-hd-geforce-2gb-dvd-rw- win8-1-cerna-80ff0076ck_d577296.html
je mi jasne ze to nie je ziadna masina ale nainstaloval som GTA 5 a coskoro som zistil ze nejde podla predstav.
Podla vsetkeho nestiha RAM ak sa nemylim, 3,8/4gb na najnizssich poziavkach
Chcem preto navysit ram, pozeram spravne ze ma iba jeden slot, teda jedina moznost je kupit 8gb?
Odporucite mi nejaku? dakujem som laik

Myslím že právě z toho důvodu ti radí aby si to udělal takhle.

Osobně a určitě se tu hodně lidí přídá že pokuď nemáš zkušenosti, tak do toho nelez, obzvlášť když to používáš, myslím že je lepší dát pár stovek (několik eur) za servis než si takhle ,,dojebat" ntb.

Ntb nemám rád, všechno je tam tak našvihané u sebe do sebe, zlaté PC.

Ale kdyby ses rozhodl jít do toho, nejlepší bude stejně podívat se na video/tutorial, na to ti pomůže youtube/google. Z textu moc nevyvodíš.

Najprv si kontroluj ci tam ten volny slot vobec mas, alebo ne. (aspon si zadaj svoj model do youtube ci tam ten model uz niekto nerozoberal)
A istejsie je kupit stejnu jak uz v tom je strcena, ukaze to CPU-Z na karte SPD (vsimat si tam presne modelove oznacenie, a nielen nejake DDR3 a cislo.