Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Urychlení Notebooku

Dobrý den,
chci se zeptat zda-li se dá nějak urychlit Notebook pokud na něj zapojím paměťovku. Jestli to jeho věčné načítání nejde nějak přemístit na tu kartu...

Díky moc za odpovědi ;-)

ms autoruns má záložky: run (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
zaměř se na bloatware od cizích výrobců.
prvním potratem bývá zbytečný antivir, který stejně většinu dnešních nákaz nezachytí.

nepíšeš hw parametry toho děla.