Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem virus - resetovaní PC

Měl jsem (možná mám) v PC virus co mi vyhazoval hlášku o restartu po ukončení odpočítávání. Tak jsem ho stopnul podle tohodle návodu
http://smileres.blog.cz/0701/jak-si-poradit-s-viry- co-po-odpocitavani-restartuji-pc
Stáhnul jsem si trial NOD32 a ten mi nasel asi 20 trojanu.
Tak jsem se chtěl zeptat jestli je možnost že by v PC ten vir způsobující resetování stále byl, třeba pokud by na něj byl NOD32 krátkej, tak co na něj použít.
Děkuji

Fuj, to jsem se leknul. Hrozná stránka.
Je ten počítač vůbec nějak zabezpečený? Opatřit si nejdříve výra a potom antivirový program se nedoporučuje. Jestli tam ten vir je, tak se to restartování opakuje.
Jistě surfuješ jako admin, co? :-D A co třeba nějaký firewall, antispyware… Máme?
Stačí hledat v Poradně třeba "sasser".

ta stránka je božíí!
teda jediné co je z ní k přečtení je "typy + tryky s woknem", proto nechápu člověka který chce podle ní něco léčit??
surfovat s admošskými právy, s nezabezpečeným internet explorerem, patrně s dobrovolně povolenými veškerými útoky přes firewall, v případě ie navíc bez antiviru - furt nechápu proč takoví lidi co týden kamsi odesílají hijack log, aby jejich průsery někdo řešil 3-[

pro nakaženého tazatele:
- vzpomeň si na někoho důvěryhodnějšího, kdo má navíc antivir a antispyware.
- vytáhni svůj disk a přidej ho k němu do pc jako druhý - ne jako bootovací
- z jeho systému odviruj/odspywaruj svůj disk
- pokud nikoho neznáš, na www.viry.cz jsou i jednoúčelové utility na rodinu virů blaster/sasser
- i antispyware chce občas updatovat
- bez připojení na net, nabootuj svůj pc, podívej se co se spouští po startu (msconfig.exe). pokud nevíš co ty položky znamenají, okamžitě si zruš admošské práva, jsi svému pc nebezpečný
- podívej se na vytížení procesů ve správci úloh. ne, svchost není vir, ale nesmí brát nad 5% času cpu, to by znamenalo že ho nějaký vir používá.
dej vědět jak jsi dopad.