Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém na SKYPU: Druhý slyší i to co mi běží v PC, i když mám vypnutý mikrofon

Zdravím mám takový problém, když volám s přáteli na SKYPU, tak všichni ostatní mě slyší normálně to jde bez problému, ALE slyší i to když si v něm zapnu písničku (ať z internetu, uloženou v PC,...), i to když mám zapnuté zvuky v nějaké hře např: GTA 5, FC2, WoT, WT, LoL....

Používám sluchátka TRUST -označení nevím bych se musel podívat - (stály 350,- v Electroworldu :) takže nečekám žádnej hit, ale chtěl jsem něco co má mikrofon a dá se přes to mluvit, jinak MŮJ HLAS TO PŘENÁŠÍ ČISTĚ)

Děkuji předem za odpovědi

Děkuji všem ale stále nevím kde najít například:
"tohle přepni ze stereomixu přímo na samotný mikrofon >>> STEREOMIX vysvětli to prosím laicky nevím co tím myslíš, popřípadně pošli screen :)"
"kde to mám v "ZVUK" > "Záznam" hledat mám tam jen mikrofon který je zapojen, ten rozkliknu a dál nevím co bych měl v něm hledat. :)