Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika do sestavy

Zdravim můžete doporučit grafickou kartu k teto sestavě?

MB: ASUS M5A97 R2.0
CPU: AMD FX-8300
Zdroj: Seasonic G Series 550W
RAM: Crucial 8GB DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport

Děkuji

Kdybych si plánoval tuto grafiku koupit taky ... Jaký je nejlepší zdroj, pokud hledám spolehlivost a ticho a jaký výrobce dělá tuto kartu nejtišší? Momentálně mám 400W seasson. Je ta karta v dobrém poměru cena výkon? Jinak mám taky FX 8300 desku MSI 970 pro AM3+, 16 gb ram a momentálně gtx 750ti 2gb .. má momentálně vůbec cenu přecházet z této grafiky na R9 380x? Díky.

Co to má být za grafiky? Ono to nijak nespěchá, jen mě zajímá jestli to má význam, nechal bych dokud stačí tu co mám ted a pak abych věděl že CPU utáhne něco lepšího :) Vim že jednou prostě příjde hra na kterou mi to už stačit nebude a navíc bych rád přešel na monitor s vyšším rozlišením než je FullHD.