Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - jak namapovat key na kombinaci?

Rád bych se dozvěděl odpověď na otázku v nadpise. CÍLEM JE NASTAVYT KLÁVESU "i" NA (LEFT ALT+q).

Situace se má tak, že na NTB klávesnici na funguje klávesa "i". A psát naustále (LEFT ALT + 105) není to pravé, klávesnice na monitoru ještě hůře.

Zkoušel jsem KeyTweak (neumí kombinace), SharpKey (totéž), WinCompose (má přednastavené crazy kombinace, nelze přidávat - já nenašel, a o ty přednastavené nestojím). Přijde mi to dost jako triviální věc, přesto jsem to nikde nenašel.

Díky za rady. (Prosím držte se věci - žádné nové klávesnice, počítače, atp.)

Díky za navedení, jistě to v tom jde. Ale nehodlal jsem číst hodinu dokumentaci, abych pak psal jakýsi pseudokódy.

Takže mé řešení (budeli někdo hledat):
1) Stáhnout "Microsoft Keyboard Layout Creator".
2) Načtete profil klávesnice (čeština).
3) Nějakou klávesu či kombinaci(vlevo) zvolíte. (Bohužel není možnost "levý alt" - bez komentáře)
4) Provedete exekuci a zaprasíte si tím PC. (Více k bodu 2-4 na Youtube)
5) Nastavíte upravenou klávesnici za defaultní. (Viz Youtube)

Pokud nikdo nemá lepší řešení (ať uveřejní), jinak prohlašuji vlákno za [CLOSED].

(@IQ37: Uvidím dle zvyku tohoto řešení, možná to tak dopadne.)