Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejsem si jistý co se mi rozbilo

Nedávno byl můj PC natvrdo vypnut a od té doby se již nespouští.
Spustí se jen větráky a nic víc, do monitoru nejde žádný signál. Od té doby už ani nevydává takovéto pípnutí při startu.
Disk funguje a v grafice problém asi taky nebude. Zkusil jsem přepojit monitor do integrované grafické karty, ale taky nic.
Myslím, že bude porouchaná základní deska, ale nejsem si vůbec jistý.
Byl bych rád, kdyby mi tu někdo poradil v čem je problém.
Předem dík za každou radu.

byl můj PC natvrdo vypnut

a to bolo robene preto, lebo prestal fungovat, takze pricina nefunkcnosti nebude to natvrdovypnutie, ale bude to skor naopak :)
Vysetruje sa to napr. doskou na stole v ktorej je len zdroj a RAM po jednej v roznych slotoch sa skusa, vsetko od kejsu odpojene, zapne sa to srubovakom o PWR piny, a kuka sa ci funguje numlock klavesa.
.. najprv skus clear cmos jak uz bolo pisane, a iny zdroj na test si pozicat.