Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada s výberom grafickej karty

Zdravím Vás. Chcel by som poradiť s výberom grafickej karty. Momentálne mám n-vidia geforce gtx 295. Moja zostava je už pomerne stará: Asus rampage extreme 2,intel i7 920 2.6ghz, 8 GB RAM DDR 3 1333 MHz. Chcel by som vedieť, či a ak, tak aku lepšiu grafiku by som mohol dat do kompu.
Za rady ďakujem.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Mozes tam dat akukolvek, ak ti to zvlada zdroj (12V vetvy). Otazka je ze ci ti to nieco vobec pomoze, daj si potom do google to oznacenie so slovom benchmark, a porovnaj si to s benchmarkami tej co mas. Mas relativne slusnu tak aby si nekupil slabsiu :-)

Áno, v podstate slape ešte. Len chcel som vedieť, za aku by som ju mohol vymeniť tak, aby nebola pripadne obmedzovana procesorom. Viem ze kupovať nejakú gtx 980 nemá zmysel, kým neobjavil celý komp. Tak som chcel vedieť, čo by som tam mohol dat také najsilnejšie, aby to bolo vyvážené s ostatnými komponentmi.
Ale aj tak ďakujem za radu!