Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam ovladač.

Dobrý den,koupil jsem si u steamu ten ovladač, a nevíte kdy to doručí? píší že 4-8 pracovní dny. Ale stav zásilky předobjednaná. Díky.

Mě nic nebolí,jinak ty asi moc nejseš normální co? Jinak kdybys byl normální tak by si řekl,tady ti nemůžem poradit nejsme steam,zeptej se u nich. Jinak díky za odpověd a lock. Nebo kdyby si to napsal slušně a ne hned urážet a dělat z člověka debila. Klidně napiš že sem debil.

Mě nic nebolí,jinak ty asi moc nejseš normální co?

nedokazes pochopit pisane slovo, to nieje moj problem. Takze sa uchylujes k pindaniu, a kvoli comu? Ze nerozmyslas. Ano, kazdy je na vine, len nie ty. Typicky pristup dnesnej mladej generacie neschopakov.

Jinak kdybys byl normální tak by si řekl,tady ti nemůžem poradit nejsme steam,zeptej se u nich.

a napisal som azda daco ine? este som ti to aj zdovodnil. Opat nerozmyslas a nechapes.

Nijak som ta neurazil, ziadne nadavky nepadli. takze neviem co vyskakujes. Ze robis hlupost ta ma napadnut automaticky pri dacom takomto. Je to zakladna logika kazdodenneho zivota.

Ci aj vysavac das opravovat do autoservisu = ten isty pripad co si tuna predviedol.

...boze to su zase ludia.